Epoxidové

a)  základní

ER 20-00

Dvousložková epoxidová základní nátěrová hmota s antikorozním pigmentem zinkfosfátu.Používá se pro základní nátěry ocelových, pozinkovaných a hliníkových povrchů mostů, konstrukcí, stožárů, dopravníků, nádrží apod. v systémech pro mechanické a chemické zatížení, vhodná i pro nátěry laminátových povrchů, např. kánoí. Vhodná do korozního prostředí C3-C4 dle ISO 12 944.Vynikající přilnavost,silná antikorozní odolnost.

ER 20-ZN

Dvousložková zinkepoxidová základní nátěrová hmota.Používá se pro základní nátěry s požadavkem na mimořádnou protikorozní ochranu kovu, např. mostů, svodidel, stožárů apod. Vhodná do korozního prostředí C3-C5 dle ISO 12 944.Zvýšená antikorozní odolnost.

ER 20-FE

Dvousložková základní - mezivrstvová epoxidová nátěrová hmota s antikorozním pigmentem zinkfosfátu a s pigmentem železité slídy.Používá se pro základní nátěry ocelových, pozinkovaných a hliníkových povrchů ve vlhkých prostředích, Fe slída dodává velmi silnou bariérovou odolnost vůči vlivům vyvolávajícím korozi, vhodná do systémů na nátěry mostů, konstrukcí ve vlhku, vynikající přilnavost, vhodná do korozního prostředí C3-C4 dle ISO 12 944.

b) vrchní

ER 10-LK

Dvousložkový epoxidový transparetní lak. Používá se pro vrchní nátěry v epoxidových systémech zatížených chemickým nebo mechanickým působením pro zvýšení odolnosti a k penetracím před epoxidovým nátěrem betonu, dále k nátěrům dřevěných parket, odolává vodě, čistícím prostředkům, olejům apod. 

ER 30-00

Dvousložková epoxidová vrchní lesklá nátěrová hmota.Používá se pro vrchní nátěry v epoxidových systémech zatížených chemickým nebo mechanickým působením nebo pro nátěry betonu, odolává minerálním olejům, vodě, některým kyselinám, čistícím prostředkům, ropným produktům apod. Vhodný do korozního prostředí C3-C4 dle ISO 12 944,vysoká tvrdost, široké spektrum odolností

 

c) bezzákladové ( jednovrsvé ) 

ER HS-80

Dvousložková samozákladující vysokosušinová (High Solid) polyamidem tvrzená epoxidová nátěrová hmota. Používá se pro základní nebo jednovrstvé-bezzákladové nátěry ocelových konstrukcí, stožárů, dopravníků, nádrží, zábradlí, lodí apod. v systémech kde je vyžadována odolnost vůči mechanickému a chemickému zatížení, vhodná i pro nátěry betonu, do trvalých ponorů, široký rozsah chemických odolností ( vůči olejům, roztokům kyselin, vodě, ropným produktům, solím, čistícím prostředkům, alkalickému prostředí apod.)