Nátěry ocelových konstrukcí

Zabezpečujeme veškeré natěračské práce na ocelové konstrukce pro zakázkovou i sériovou výrobu. Dále zajistíme nátěry těžkých ocelových celků, svařenců, konstrukcí do 5 tun. Pro přesun dílců jsou používány mostové jeřáby do 5tun nebo vysokozdvižné vozíky.
Naše působení je po celém území ČR, kde aplikujeme nové nátěry nebo obnovy nátěrů ocelových konstrukcí, technologických celků v průmyslu, výroben apod. Dále zajišťujeme nátěry střech, stožárů fasád za pomocí horolezecké techniky nebo z vlastního lešení.


Protipožární nátěry

Společnost, která pro nás aplikuje protipožární nátěry, vlastní certifikační listy na provádění protipožárních nátěrů kovových, a dřevěných konstrukcí vč. betonu od 15 do 60 minut požární odolnosti. Součástí provedení protipožárních nátěrů je vystavení certifikačních listů, garančních listů včetně protokolu o měření protipožární barvy. Na veškeré práce s protipožární barvou klademe velký důraz. Z tohoto důvodu nabízíme nezávislou akreditovanou kontrolu s oboru požární a korozní ochrany, která dohlíží na průběh prováděných prací.