Syntetické

a) základní

AR 20-00

obyčejný levný základ pro řešení nátěrů v interiéru, nízká korozní odolnost, určen pro nekorozní prostředí, v podstatě tam kde nejde o kvalitu, ale o cenu. Mírně thixotropní. Používá se pro základní nátěry oceli především v lehkém korozním prostředí. Vhodná do korozního prostředí C2 dle ISO 12 944.

AR 21-29

Rychleschnoucí základní alkydová nátěrová hmota s antikorozním zinkfosfátovým pigmentem, thixotropní. Používá se pro základní nátěry ocelových povrchů, např. konstrukcí, kontejnerů,ocelových palet, strojů aj., lze použít i jako plnící mezivrstvu ve vícevrstvých alkydových systémech. Vhodná do korozního prostředí C2-C3 dle ISO 12 944.

AR 21-29_Ex

Zrychlená verze AR 21-29 pro extrémní zkrácení technologických časů. Používá se pro základní nátěry ocelových povrchů, např. konstrukcí, kontejnerů, ocelových palet, strojů aj., lze použít i jako plnící mezivrstvu ve vícevrstvých alkydových systémech. Vhodná do korozního prostředí C2-C3 dle ISO 12 944.

AR 20-UR

Rychleschnoucí základní uretanalkydová nátěrová hmota s antikorozním zinkfosfátovým pigmentem, thixotropní. Používá se pro základní nátěry ocelových povrchů, např. konstrukcí, kontejnerů, ocelových palet, strojů aj. Vhodná do korozního prostředí C3 dle ISO 12 944. Vynikající přilnavost na ocel. Silná antikorozní odolnost.

b) vrchní

AR 20-71

Rychleschnoucí vrchní pololesklá alkydová nátěrová hmota. Používá se pro vrchní krycí pololesklé nátěry konstrukcí, kontejnerů, vrat, plotů apod. Vhodná do korozního prostředí C2-C3 dle ISO 12 944. Dobrá stabilita odstínu na povětrnosti.

AR 20-Ex

Rychleschnoucí vrchní lesklá alkydová nátěrová hmota. Používá se pro vrchní krycí lesklé nátěry konstrukcí, kontejnerů, vrat, plotů apod. Vhodná do korozního prostředí C2-C3 dle ISO 12 944. Dobrá stabilita odstínu na povětrnosti. 

AR 20-HB

Rychleschnoucí vrchní lesklá alkydová nátěrová hmota, thixotropní - vysoce nanášivá.  Používá se pro vrchní krycí lesklé nástřiky konstrukcí, kontejnerů, zásobníků apod. Vhodná do korozního prostředí C2-C3 dle ISO 12 944. Dobrá stabilita odstínu na povětrnosti.

c) samozákladující  ( jednovrstvé )

AR 30-00

Rychleschnoucí polomatná samozákladující alkydová nátěrová hmota s antikorozním zinkfosfátovým pigmentem, mírně thixotropní. Používá se jako jednovrstvý nátěrový systém na ocelové povrchy, např. konstrukce,kontejnery, na ocelové palety, stroje aj. Vhodná do korozního prostředí C2-C3 dle ISO 12 944. Vynikající přilnavost. Vhodná pro zkrácení technologických časů. Vhodná pro aplikace elektrostatickým nanášením.

AR 30-HB

Rychleschnoucí polomatná alkydová nátěrová hmota s antikorozním zinkfosfátovým pigmentem, thixotropní - vysoce nanášivá. Používá se jako jednovrstvý nátěrový systém na ocelové povrchy, např. konstrukce,kontejnery, zásobníky a všude tam, kde je potřeba silná vrstva filmu pro delší životnost. Vhodná do korozního prostředí C2-C3 dle ISO 12 944.

AR 30-00_Fe

Rychleschnoucí polomatná samozákladující alkydová nátěrová hmota s antikorozním zinkfosfátovým pigmentem a železitou slídou, mírně thixotropní. Používá se jako jednovrstvý nebo vrchní nátěr na kovářské výrobky a ocelové podklady,kontejnery, na ocelové palety, stroje aj. Vhodná do korozního prostředí C2-C3 dle ISO 12 944. Vynikající přilnavost a vysoká bariérová odolnost díky FE slídě.

AR 40-00

Rychleschnoucí pololesklá alkydová nátěrová hmota s antikorozním zinkfosfátovým pigmentem, mírně thixotropní. Používá se jako jednovrstvý nátěrový systém na ocelové povrchy, např. konstrukce, kontejnery, na ocelové palety, stroje aj. Vhodná do korozního prostředí C2-C3 dle ISO 12 944.

AR 40-HB

Rychleschnoucí pololesklá alkydová nátěrová hmota s antikorozním zinkfosfátovým pigmentem,  thixotropní - vysoce nanášivá. Používá se jako jednovrstvý nátěrový systém na ocelové povrchy, např. konstrukce, kontejnery, zásobníky a všude tam, kde je potřeba větší vrstvou prodloužit životnost. Vhodná do korozního prostředí C2-C3 dle ISO 12 944.