Polyuretanové

a) základní

ACP 10-00

Jednosložková aromatická polyuretanová základní nátěrová hmota vytvrzovaná vzdušnou vlhkostí, penetrační. Používá se pro základní nátěry ocelových a pozinkovaných plechů, železničních mostů, hal, potrubí, kontejnerů, v kompletním systému též na konstrukce zatížené vysokou salinitou v blízkosti mořské vody, odolává agresivním podnebním podmínkám a chemickým výparům, dále pak krátkodobě kyselinám, louhům a tukům,vhodná do korozního prostředí C3-C5 dle ISO 12 944. Velmi vysoká přilnavost,vhodná na zvlhlé podklady nebo možnost aplikace až do 98% RV, může být aplikován i n a zkorodované podklady s předúpravou povrchu viz. INFORMACE K APLIKACI v TL.

ACP 20-ZN

Jednosložková polyuretan-zinková základní nátěrová hmota vytvrzovaná vzdušnou vlhkostí s vysokým obsahem zinku. Používá se pro základní nátěry ocelových plechů, železničních mostů, hal, potrubí, kontejnerů, a konstrukce přicházející do styku s mořskou vodou v trvalém ponoru, odolává agresivním podnebním podmínkám a chemickým výparům, dále pak krátkodobě kyselinám, louhům a tukům. Vhodná do korozního prostředí C3-C5 dle ISO 12 944. Vysoká přilnavost, katodická ochrana = náhrada pozinku. Vhodná na zvlhlé podklady nebo možnost aplikace až do 98% RV, může být aplikován i zkorodované podklady s předúpravou povrchu viz. INFORMACE K APLIKACI

PR 20-00

Dvousložková polyuretanová základní rychleschnoucí nátěrová hmota s antikorozním pigmentem zinkfosfátu na bázi aromatických polyesterových pryskyřic. Používá se pro základní nátěry kovu, kovových konstrukcí, kontejnerů, stavebních strojů, částí strojů, dopravníků apod., které jsou vystaveny povětrnostním vlivům a chemickému namáhání, vhodná do korozního prostředí C3-C4 dle ISO 12 944.

ACP 2K-20

Dvousložková polyuretan-akrylátová základní rychleschnoucí nátěrová hmota s antikorozním pigmentem zinkfosfátu. Používá se v polyuretanových systémech pro základní nátěry kovu, kovových konstrukcí, strojů, částí strojů apod., které jsou vystaveny povětrnostním vlivům a chemickému namáhání. Vhodná do korozního prostředí C3-C4 dle ISO 12 944.Vynikající přilnavost a vysoká tvrdost.

b) vrchní

PR 30-00

Dvousložková polyuretanová vrchní rychleschnoucí lesklá nátěrová hmota na bázi aromatických polyesterových pryskyřic. Používá se pro vrchní nátěry epoxidových/polyuretanových systémů, např. na ocelové konstrukce, stroje a části strojů, kontejnery, schody, zábradlí, střechy apod. Vhodná do korozního prostředí C3-C4 dle ISO 12 944.

ACC 30-00

Dvousložková polyuretan-akrylátová vrchní rychleschnoucí lesklá nátěrová hmota s vynikající retencí lesku a barevnou stálostí. Používá se pro vrchní nátěry epoxidových/polyuretanových systémů, kde je požadován lesk a stálost odstínu. Vhodná do korozního prostředí C3-C4 dle ISO 12 944. Vhodná pro urychlení dokončovacích prací, velmi rychlé zasychání.

 

ACS 20-ST

Dvousložková polyuretan-akrylátová nátěrová hmota s antikorozním pigmentem zinkfosfátu.Používá se pro strukturní nástřiky strojů, částí strojů a na plochy, u kterých je potřeba opticky zakrýt nerovnost povrchu. Vhodná do korozního prostředí C2 - C3 dle ISO 12 944.

c) samozákladující ( jednovrstvé )

ACU 30-HB

Dvousložková polyuretan-akrylátová samozákladující polomatná nátěrová hmota s antikorozním zinkfosfátovým pigmentem, thixotropní - vysoce nanášivá. Používá se pro jednovrstvé nebo vrchní nátěry ocelových a pozinkovaných plechů, kovových a obytných kontejnerů, konstrukcí vystavených povětrnostním vlivům a chemickému zatížení, dopravníků a strojů apod. Vhodná do korozního prostředí C3-C4 dle ISO 12 944. Vysoká odolnost vůči abrazi, stálost barevného odstínu.

ACU 40-HS

Dvousložková polyuretan-akrylátová samozákladující pololesklá nátěrová hmota s antikorozním zinkfosfátovým pigmentem, thixotropní - vysoce nanášivá. Používá se pro jednovrstvé nebo vrchní nátěry ocelových a pozinkovaných plechů, kovových a obytných kontejnerů, konstrukcí vystavených povětrnostním vlivům a chemickému zatížení, dopravníků a strojů apod. Vhodná do korozního prostředí C3-C4 dle ISO 12 944.

ACS 20-ST

Dvousložková polyuretan-akrylátová nátěrová hmota s antikorozním pigmentem zinkfosfátu. Používá se pro strukturní nástřiky strojů, částí strojů a na plochy, u kterých je potřeba opticky zakrýt nerovnost povrchu. Vhodná do korozního prostředí C2 - C3 dle ISO 12 944.Možnost nanesení nástřikem 40 - 150 um suchého filmu v “ kapkách “ při aplikaci strukturního nástřiku. Nátěrová hmota je dostupná v odstínech dle RAL, NCS nebo ČSN.