Na vysoké teploty:

Dodáváme jak základní, vrchní tak i jednovrstvé silikonové nebo epoxyesterové silikátem modifokované antikorozní nátěrové hmoty, určené pro účinnou korozní ochranu kovů ( kovové konstrukce, stroje apod. ) vystavených cyklickému  tepelnému a koroznímu namáhání. Jsou formulovány na základě  pryskyřic a bariérových pigmentů které nedegradují ani při teplotách okolo 500 °C. Barvy odolávají  trvale teplotám od 200°C až nárazově do 700°C, dle druhu použitého druhu nátěrové hmoty. 

Krahopol_J Termos

KRAHOPOL TERMOS je jednovrstvá silikonová antikorozní nátěrová hmota určená pro účinnou korozní ochranu kovů ( kovové konstrukce, stroje apod. ) vystavených cyklickému  tepelnému a koroznímu namáhání je formulována na základě silikonové pryskyřice a bariérových pigmentů které nedegradují ani při teplotách okolo 700 °C. Barva odolává trvale teplotám do 450°C a krátkodobě do 700 °C. Pro získání optimálních vlastností  je nutné nátěr vypálit při teplotě 200 °C po dobu 30 min . Nevypálený nátěr zasychá na vzduchu fyzikálním způsobem.

Krahodur_J Termos

KRAHODUR TERMOS   je epoxyesterová silikátem modifikovaná jednovrstvá nebo vrchní barva. Je určená k jednovrstvým, nebo vrchním  nátěrům ocelových povrchů, kovových konstrukcí, kouřovodů, výfuků, tepelně namáhaných dílů pecí a průmyslových zařízení na které jsou kladeny tepelné odolnosti 500°C  stálého zatížení a krátkodobě 650 °C . Vyniká velmi dobrými antikorozními vlastnostmi, mechanickou odolností a odolností vůči vlhkosti. Barva se aplikuje jako jednovrstvá na předem očistěný, odmaštěný a otryskaný povrch,jako vrchní je doporučené aplikovat na zinksilikátový základ.  40-50um suchého filmu se nechá zaschnout při teplotě 20°C po dobu 30 min .Čas pro vypálení nátěrové hmoty je závislý na vypalovací teplotě. Při  250 °C je vypalovací doba do 45 minut.