Extra Primsteel AR 20-UR

Rychleschnoucí základní uretanalkydová nátěrová hmota s antikorozním zinkfosfátovým pigmentem, thixotropní. Jednosložková, používá se jako základní nátěr pod polyuretanové barvy. Používá se pro základní nátěry ocelových povrchů, např. konstrukcí, kontejnerů, ocelových palet, strojů aj.

 

AR 30-00_Fe

Rychleschnoucí polomatná samozákladující alkydová nátěrová hmota s antikorozním zinkfosfátovým pigmentem a železitou slídou, mírně thixotropní. Používá se jako jednovrstvý nebo vrchní nátěr na kovářské výrobky a ocelové podklady,kontejnery, na ocelové palety, stroje aj. Vhodná do korozního prostředí C2-C3 dle ISO 12 944. Vynikající přilnavost a vysoká bariérová odolnost díky FE slídě.

 

Profipox ER HS-80

Dvousložková samozákladující vysokosušinová (High Solid) polyamidem tvrzená epoxidová nátěrová hmota.

Používá se pro základní nebo jednovrstvé-bezzákladové nátěry ocelových konstrukcí, stožárů, dopravníků, nádrží, zábradlí, lodí apod. v systémech kde je vyžadována odolnost vůči mechanickému a chemickému zatížení, vhodná i pro nátěry betonu, do trvalých ponorů, široký rozsah chemických odolností ( vůči olejům, roztokům kyselin, vodě, ropným produktům, solím, čistícím prostředkům, alkalickému prostředí apod.)

 

Uniester-Coat EX 40-00

Rychleschnoucí epoxyesterová jednosložková polomatná samozákladující nátěrová hmota s obsahem antikorozního pigmentu zinkfosfátu.

Používá se pro opravné nátěry ocelových povrchů, např. konstrukcí, kontejnerů, ocelových palet, strojů aj. do středně agresivního prostředí nebo vlhkého prostředí nebo pro jednovrstvé nátěry.

 

Acry-Coat ACC Profi

Dvousložková akrylátová vrchní rychleschnoucí lesklá nátěrová hmota s vynikající retencí lesku a barevnou stálostí.

Používá se pro vrchní nátěry epoxidových/polyuretanových systémů, kde je požadován velmi vysoký lesk a stálost odstínu, např. nákladní vozy, nástavby, konstrukce v exteriéru apod. Vhodná do korozního prostředí C3-C5 dle ISO 12 944. 

 

Acryluni-Coat ACU 40-HS

Dvousložková polyuretan-akrylátová samozákladující pololesklá nátěrová hmota s antikorozním zinkfosfátovým pigmentem, thixotropní - vysoce nanášivá.

Používá se pro jednovrstvé nebo vrchní nátěry ocelových a pozinkovaných plechů, kovových a obytných kontejnerů, konstrukcí vystavených povětrnostním vlivům a chemickému zatížení, dopravníků a strojů apod. Vhodná do korozního prostředí C3-C4 dle ISO 12 944. Vysoká odolnost vůči abrazi, stálost barevného odstínu.